O nás


O NAŠÍ INSTITUCI

Naše středisko vzniklo z jednoho prostého důvodu - víme, že ne každý člověk má schopnost orientovat se v zařízeních jako je počítač a taky víme, že máme skupinu lektorů, kteří to dokáží naučit každého. 

V dnešní době, v tomto 21. století, je tento stroj všude kolem nás. Nevíme, zda najdeme profesi, ve které by se počítač k něčemu nepoužíval. Ovšem ne každý měl hodiny informačních technologií na škole, ne každý má někoho, kdo by jej práci s počítačem naučil nebo ne každý má odvahu jít do velkých rekvalifikačních kurzů. 

Naší hlavní myšlenkou je tedy vytvoření příjemného prostředí pro všechny zájemce, kteří se chtějí v přátelské atmosféře naučit práci s počítačem, ať už ve smyslu základu práce na PC nebo rozšíření stávajících znalostí v prostředí kancelářských aplikací, apod. 

Naše kurzy nabízíme průběžně vždy podle stávající poptávky. Pokud tedy máte zájem o konkrétní školení na dané téma pro své známé či zaměstnance, neváhejte nás kontaktovat. Kurz utvoříme "na míru" při obsazenosti již 10 lidí.

Pokud se ani tak nechcete vydat do školící místnosti mezi jiné zájemce, nabízíme i individuální hodiny u klientů doma a to s jedinou podmínkou - klient musí mít vlastní počítač a dobrou kávu, kterou nám uvaří.


"Strojů se nemusíme bát, dokážeme je přeci ovládat."